TOETUS MARATONI RAJA HOOLDUSEKS

Tartu Maratoni rada Lõuna-Eesti kuppelmaastikul on suusasõprade meelispaigaks alates esimese lume saabumisest. Talveperioodil on ainuüksi ühel nädalavahetuse päeval rajal treenimas kuni 2000 harrastajat.

 

Maratoni eelarves on olemas vahendid, et suusapeo ajaks tippklassi rada ette valmistada. Kuid soovime, et harrastajad saaksid rada nautida terve talve vältel ning tänavuse hinnatõusu valguses ei pea eelarve sellele paraku enam vastu. 

 

Oleme palunud kaasrahastust riigilt ja piirkonna omavalitsustelt ning nüüd pöördume ka kõikide suusasõprade poole.

 

Pane Sinagi õlg alla ning hoolitseme üheskoos selle eest, et Tartu Maratoni rajal saaks kogu lumeperioodi vältel suusarõõme nautimas käia!

 

Tulumaksusoodustused: 

  • MTÜ Klubi Tartu Maraton on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt taotleda tulumaksu tagasi (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis).  
  • Ettevõtjatele teadmiseks, et annetatud summa on tulumaksusoodustusega kuni 10% aasta kasumist või 3% sotsiaalmaksuga maksustatavast summast ettevõtja enda valiku alusel. MTÜ Klubi Tartu Maraton edastab andmed Maksu- ja Tolliametile 1. veebruariks kalendriaastale järgneval aastal.

 

Aitäh, et hoolid! Iga helves loeb!

Pilt Nimetus Täpsustus Hind
Toetus maratoni raja hoolduseks Annetus L 15.00 €
Toetus maratoni raja hoolduseks Annetus U 25.00 €
Toetus maratoni raja hoolduseks Annetus M 50.00 €
Toetus maratoni raja hoolduseks Annetus I 75.00 €
Toetus maratoni raja hoolduseks Annetus ! 100.00 €
Isikuandmete töötlemise põhimõtted Ostu- ja müügitingimused